Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000009
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

16 50

Përfshinë TVSH 18%

21,50 €
Ju kurseni: 5,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blertas

Përveçse të kemi një lëkurë të shëndetshme, të gjithë ne dëshirojmë një lëkurë të bukur, matt, pa njolla dhe pa rrudha.

Kjo është e mundur përmes edicionit “Matte”, i cili, falë boronicës si komponentin kryesor, jo vetëm heq pikat e formuara gjatë sezonit, por gjithashtu shfaq një efekt të mahnitshëm në rrudhat. E preferuar për lëkurën e ndjeshme, ajo e vitalizon dhe e rinovon duke penetrur në shtresat më të thella. Ky krem jep një përfundim matt, eliminon nevojën për grimë, duke përmbushur një nga qëllimet kryesore të markës sonë.

Përbërësit:

– Boronica e Kuqe

– Vitamina C

– Ekstrakti i Kivit

– Vajrat Esenciale

Vizitoni faqet tona zyrtare në Instagram dhe Facebook për të eksploruar shqyrtimet e klientëve dhe rezultatet e paharrueshme që kanë arritur.

Porosit dërgohen në të gjithë botën, duke siguruar që kremi ynë matt i besueshëm të jetë i arritshëm në çdo cep të globit. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën dhe përjetoni veten me vetëbesim me një lëkurë të përsosur dhe matte.