Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000004
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

12 00

Përfshinë TVSH 18%

16,50 €
Ju kurseni: 4,50 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një serum bimore i pasur me vajrat esenciale dhe të rralla, si ky nga marka jonë, është i pamohueshëm për kujdesin ditore të lëkurës. Para se të aplikohet ndonjë krem, një serum është një shtesë e mirëpritur në rutinën tonë të kujdesit për lëkurën. Serumi ynë luan një rol të rëndësishëm në luftën kundër rrudhave, parandalimin e tyre , vijave fytyrës, eliminimin e thatësisë dhe posedon aftësi të larta ushqyese dhe hidratuese.

Me një aromë të këndshme, do të gjeni aplikimin e tij në mëngjes dhe mbrëmje një përvojë të këndshme, duke u përqëndruar veçanërisht në zonat rreth syve dhe ballit – zona kyçe për aplikimin e serumit.

Përbërja:

Vaji i patchouli

Acid hyaluronic

Vitamina C

Retinoli (Vitamina A)

Vitamina E

Kjo përzierje me kujdes siguron një ritual të besueshme dhe efikase të kujdesit për lëkurën, duke përmirësuar shëndetin dhe pamjen e përgjithshme të lëkurës suaj.

Vizitoni faqet tona zyrtare në Instagram dhe Facebook për të zbuluar shqyrtimet e klientëve dhe rezultatet e përshtatshme që kanë arritur.

Porosit dërgohen në të gjithë botën, duke siguruar që serum i jashtëzakonshëm të jetë i arritshëm në çdo cep të globit. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me serumin tonë bimore, i besueshëm dhe transformues.