Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000000
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

15 50

Përfshinë TVSH 18%

18,50 €
Ju kurseni: 3,00 €

16 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit


Prezantojmë produktin tonë kryesor, epitomi i shkëlqimit në kujdesin e lëkurës krema më e shitur nga brendi ynë.


Kjo formulë e jashtëzakonshme është dëshmi e efikasitetit të saj në adresimin e shqetësimeve të akneve nga adoleshentë deri te të rriturit. Fokusi kryesor është eliminimi i plotë i akneve, duke lënë pas një kompleksion të rinovuar dhe pa shenja.


Krema jonë tejkalon thjeshtë eliminimin e akneve, është një zgjidhje transformuese për kujdesin e lëkurës që pa vështirësi largon shenjat e akneve dhe pastron lëkurën dhe stimulon regjenerimin.


Bazuar në një recetë tradicionale bimore, formulimi i pasur përfshin vajra esencialë dhe një gamë të gjerë vitaminash, duke siguruar një përvojë të plotë dhe të pasur për kujdesin e lëkurës. Përmbajtja kyçe përfshin Aloe Vera, e njohur për vetitë e saj qetësuese; Vaj Uji Dajlës, i njohur për përfitimet antibakteriale që ofron ekfoliacion natyral; Vaji i Jojobas, që siguron hidratim të thellë; Vitamina C, e njohur për efektet e zbardhimit; dhe Lëngu i Limonit, që kontribuon në një kompleksion të rinovuar.


Vizito faqet tona zyrtare në Instagram dhe Facebook për të shfletuar vlerësime të vërteta nga klientë të kënaqur që kanë përjetuar rezultate të jashtëzakonshme.


Rruga jote drejt arritjes së ëndrrës për një lëkurë të pastërt dhe tërheqëse është tashmë në dorën tënde, falë Kremit të Kujdesit të Fytyrës Blerta. Përjetoni fuqinë transformuese të produktit tonë dhe bëjeni lëkurën tuaj të pastërt dhe të butë që gjithmonë keni ëndërruar.