Blej tani

status:

Blender Philips 5000 series HR2684/00, 1200 W, Ngjyrë e zezë, Çelik inox

Numri i produktit: ACN-300113267
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

128 00

Përfshinë TVSH 18%

138,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Philips 5000 series HR2684/00 është një pajisje e fuqishme dhe e besueshme për kuzhinën tuaj. Me një motor prej 1200 W dhe dizajn elegant në ngjyrë të zezë dhe çelik inox, ky blender është ideal për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme.

  • Kontroll me butona
  • Indikatorë LED
  • 3 shpejtësi të ndryshme
  • Kontroll i shpejtësisë pa shkallëzim
  • Fuqia: 1200 W
Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Lloji i kontrollit: Me buton
Numri i shpejtësive: 3