Blej tani

status:

Mbajtës banjoje me kupë thithëse Qmed 20cm, i bardhë

Numri i produktit: ACN-300107269
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Qmed

10 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajtësi i banjos me kupë thithëse nga Qmed është një zgjidhje praktike për organizimin e sendeve në banjo. Ky mbajtës monton në mur dhe është bërë nga materiali teknopolimer, duke e bërë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u pastruar. Me dimensione 200 mm në thellësi, lartësi dhe gjerësi, ky mbajtës është i përshtatshëm për çdo hapësirë banjoje.

  • Materiali: Teknopolimer
  • Ngjyra: E bardhë
  • Montimi: Në mur
  • Dimensionet: 200 mm x 200 mm x 200 mm
  • Montim me kupë thithëse
Detajet
Lloji i montimit: Në mur
Materiali: Teknopolimer
Ngjyra: E bardhë