Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300105573
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

158 00

Përfshinë TVSH 18%

174,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Grilli i kontaktit Bosch TCG4215 është një pajisje e përshtatshme për gatim të ndryshëm. Ka një sipërfaqe gatimi prej alumini me përmasa 328 x 238 mm, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për pjekje. Operon me një tension hyrës AC prej 220 - 240 V dhe frekuencë prej 50 - 60 Hz, me një fuqi prej 2000 W. Grilli është kompakt me dimensione prej 115 mm në lartësi, thellësi dhe gjerësi, dhe peshon 4.79 kg. Gjatësia e kabllos është 1.2 metra, duke ofruar fleksibilitet në vendosje.

  • Marka: BOSCH
  • Fuqia: 2000 W
  • Materiali i sipërfaqes së gatimit: Alumini
  • Dimensionet e sipërfaqes së gatimit: 328 x 238 mm
  • Gjatësia e kabllos: 1.2 m
Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Gjatësia e kabllos: 1.2 m
Lloji i kontrollit: Me rrotullim