Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300102726
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SUNDO

13 40

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pjata për ngrohje SUNDO është e dizajnuar për të mbajtur ushqimin të ngrohtë dhe vjen me një kapak. Forma e saj është e rrumbullakët dhe mund të ngrohet në furrën me mikrovalë, duke e bërë të përshtatshme për ngrohjen e ushqimit.

  • Marka: SUNDO
  • Mund të ngrohet në furrën me mikrovalë
  • Forma: e rrumbullakët
  • Kapak për mbajtjen e nxehtësisë
  • E përshtatshme për ngrohjen e ushqimit
Detajet
Forma: E rrumbullakët