Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300102725
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi SUNDO

13 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pjatë e rrumbullakët me ndarje për përdorim në mikrovalë. E prodhuar nga marka SUNDO dhe vjen në ngjyrë të kuqe. Pjata është e dizajnuar për të qenë e sigurt për ngrohje në mikrovalë, duke e bërë të lehtë dhe të shpejtë ngrohjen e ushqimit.

  • Ngjyrë: e kuqe
  • Formë: e rrumbullakët
  • Përdorim: për mikrovalë
  • Marka: SUNDO
  • Me ndarje për ushqim
Detajet
Forma: E rrumbullakët