Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300102541
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

77 00

Përfshinë TVSH 18%

91,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Aparati i kafesë Bosch TKA4M233 është një aparat gjysmë-automatik për përgatitjen e kafesë me metodën e pikimit. Ky aparat ka një kapacitet prej 1.37 litra, që përkthehet në rreth 15 filxhanë kafe. Përdor kafe të bluar dhe ka kontrolle me butona. Është i ndërtuar nga plastika dhe vjen në ngjyrë të zezë. Aparati punon me një tension hyrës AC prej 220-240V dhe një frekuencë prej 50/60 Hz, me një konsum energjie prej 1200W. Dimensionet e tij janë 231 mm në lartësi, thellësi dhe gjerësi, duke e bërë një zgjedhje kompakte për përdorim në shtëpi ose zyrë.

  • Kapaciteti: 1.37 litra (15 filxhanë)
  • Kontrolli: Butona
  • Materiali: Plastika
  • Ngjyra: E zezë
  • Fuqia: 1200W
Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Gjatësia: 0.8 m
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Plastikë