Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300093386
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Brendi Taurus

134 00

Përfshinë TVSH 18%

145,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makinë espresso Taurus Mercucio është një pajisje ideale për të gjithë dashamirët e kafesë që dëshirojnë të shijojnë një espresso të bërë në shtëpi. Me një kapacitet të rezervuarit të ujit prej 1.5 litrash, kjo makinë mund të përgatisë një sasi të konsiderueshme kafeje pa pasur nevojë për mbushje të vazhdueshme.

Pajisja ka një trup nga çeliku i pandryshkshëm, duke i dhënë një pamje elegante dhe moderne që do të përshtatet bukur në çdo kuzhinë. Kontrollet me butona e bëjnë atë të lehtë për përdorim nga kushdo, ndërsa fuqia prej 850 W siguron që kafja juaj të jetë gati shpejt dhe efikas.

Makinës i mundësohet përdorimi i kafesë së bluar, e cila është ideale për ata që preferojnë të eksperimentojnë me shije të ndryshme dhe të përgatisin kafenë sipas preferencës personale.

  • Kapacitet i rezervuarit të ujit: 1.5 L
  • Trup nga çeliku i pandryshkshëm
  • Kontrolle me butona për përdorim të thjeshtë
  • Fuqi: 850 W për përgatitje të shpejtë të kafesë
  • Përdorimi i kafesë së bluar për shije të personalizuara
Detajet
Energjia elektrike: 850 W
Kapaciteti: 1.5 L
Lloji i kontrollit: Me buton