Blej tani

status:

Makinë Espresso Philips EP1224, plotësisht automatike, 1.8 L

Numri i produktit: ACN-300083717
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

384 59

Përfshinë TVSH 18%

422,83 €
Ju kurseni: 38,24 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina Espresso Philips EP1224 është një pajisje e avancuar për përgatitjen e kafesë, e cila ofron një përvojë të shkëlqyer kafeneje në shtëpinë tuaj. Kjo makinë plotësisht automatike vjen me një mulli qeramike për të bluar kafenë tuaj të preferuar nga bishtajat, duke ju mundësuar të shijoni një filxhan kafeje të freskët në çdo kohë. Me një kapacitet të rezervuarit të ujit prej 1.8 litrash dhe një kapacitet për bishtajat e kafesë prej 275 gramëve, kjo makinë është ideale për përdorim të përditshëm.

Philips EP1224 vjen me një ekran prekës për kontroll të lehtë dhe ofron 12 rregullime të ndryshme të bluarjes, si dhe tre rregullime të temperaturës, duke ju lejuar të personalizoni kafenë tuaj sipas dëshirës. Lartësia e derdhëses së kafesë është e rregullueshme, duke ju mundësuar të përdorni filxhanë të ndryshëm deri në 15 cm lartësi. Kjo makinë espresso gjithashtu është e pajisur me një sistem AquaClean për filtrimin e ujit, duke siguruar që çdo filxhan kafeje të jetë sa më i freskët dhe i shijshëm.

Makina Espresso Philips EP1224 është e dizajnuar për të qenë e thjeshtë në përdorim dhe mirëmbajtje, me një trup të zi elegant që do të përshtatet bukur në çdo kuzhinë. Me një konsum maksimal të energjisë prej 1500 W dhe një klasë efikasiteti energjetik A, kjo makinë është gjithashtu efiçiente në përdorimin e energjisë.

Detajet
Energjia elektrike: 1500 W
Gjatësia: 1 m
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.8 L
Klasa e energjisë: A
Lloji i kontrollit: Me prekje