Blej tani

status:

Karrige për banjo REHA FUND, me disk rrotullues, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300090631
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi REHA FUND

49 00

Përfshinë TVSH 18%

52,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

6 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karrige për banjo me disk rrotullues nga REHA FUND është projektuar për të ofruar mbështetje dhe lehtësi gjatë larjes. Kjo karrige ka një formë drejtkëndore dhe është e mbështetur nga katër këmbë. Ngjyra e saj është e bardhë dhe ka një lartësi prej 95 mm. Pesha e saj është 2.7 kg, duke e bërë të lehtë për t'u lëvizur.

  • Brand: REHA FUND
  • Lartësia: 95 mm
  • Numri i këmbëve: 4
  • Ngjyra: e bardhë
  • Pesha: 2.7 kg
Detajet
Ngjyra: E bardhë