Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300090085
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi REHA FUND

26 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky stol për dush nga REHA FUND është i dizajnuar për përdorim në banjo. Është i ndërtuar nga alumini dhe ka katër këmbë të qëndrueshme. Ngjyra e tij është e bardhë dhe gjerësia e ulëses është 32 cm. Pesha e tij është 1.36 kg dhe nuk është i palosshëm.

  • Materiali: Alumini
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjerësia e ulëses: 32 cm
  • Pesha: 1.36 kg
  • Katër këmbë të qëndrueshme
Detajet
Materiali: Alumin
Ngjyra: E bardhë