Blej tani

status:

Stol banjo Timago, ngjyrë e hirtë e çelët

Numri i produktit: ACN-300080286
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Timago

39 00

Përfshinë TVSH 18%

42,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Stol banjo nga Timago është i dizajnuar për përdorim në banjo. Ky stol ka kapacitet maksimal të peshës prej 150 kg dhe ka tre këmbë. Nuk është i palosshëm dhe vjen në ngjyrë të hirtë të çelët. Forma e ulëses është trekëndëshe dhe lartësia minimale e ulëses është 40 cm.

  • Kapacitet maksimal i peshës: 150 kg
  • Tre këmbë
  • Ngjyrë e hirtë e çelët
  • Forma e ulëses: trekëndëshe
  • Lartësia minimale e ulëses: 40 cm
Detajet
Pesha maksimale: 150 kg