Blej tani

status:

Karrige druri për dush me mbështetëse

Numri i produktit: ACN-300080114
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi SUNDO

133 00

Përfshinë TVSH 18%

145,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karrige për dush nga SUNDO është bërë nga druri dhe ka një mbështetëse për shpinë, e cila ofron mbështetje dhe rehati gjatë kohës së dushit. Materiali prej druri dhe ngjyra e bardhë e bëjnë atë të përshtatshme për çdo lloj ambienti banimi. Kjo karrige është e dizajnuar për të përmirësuar sigurinë dhe qasjen në banjo, veçanërisht për individët që mund të kenë çështje me lëvizshmërinë ose balancën.

  • Materiali: Druri
  • Ngjyra: E bardhë
  • Thellësia e ulëses: 47 cm
  • Gjerësia: 580 mm
  • Lartësia (maksimale): 80 cm
Detajet
Materiali: Dru
Ngjyra: E bardhë
Lartësia: 80 cm