Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300074847
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Braun

48 00

Përfshinë TVSH 18%

51,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi dorës Braun modeli MQ10.202MWH është një pajisje esenciale për çdo kuzhinë. Ky blender është i dizajnuar për të përzierë, pasuruar dhe purifikuar ushqimin direkt në enën ku po përgatitet. Materiali i thikës prej çeliku inox dhe opsioni për pastrim në lavastovilje e bëjnë atë të lehtë për t'u mirëmbajtur.

Me një fuqi prej 450 W dhe një shpejtësi, ky blender ofron performancë të lartë dhe efikasitet në përdorim. Për më tepër, vjen me një enë përzierjeje dhe kapacitetin e saj është 0.6 litra, e mjaftueshme për përgatitjen e sasive të vogla të ushqimit.

Produkti është i lirë nga BPA dhe përfshin kapakë të hiqshëm për një pastrim më të thjeshtë dhe një kuti ruajtjeje për organizim më të mirë.

  • Materiali i thikës prej çeliku inox
  • Pastrim i lehtë në lavastovilje
  • Fuqi 450 W
  • Kapaciteti i enës 0.6 l
  • I lirë nga BPA
Detajet
Energjia elektrike: 450 W
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox