Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001893
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

42 00

Përfshinë TVSH 18%

47,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

11 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Motor i fuqishëm 600 W: për përpunim efikas të përbërësve të ngurtë dhe për trajtimin e aksesorëve të ndryshëm. Thika inovative me 4 tehe të mprehta për rezultate perfekte. Forma ergonomike e dorezës dhe butonat e mëdhenj e të rehatshëm sigurojnë përdorim të rehatshëm të blenderit gjatë përgatitjes së pjatave tuaja të preferuara. 12 cilësime shpejtësie plus funksion Turbo për konsistencë të përsosur për çdo recetë. Përfshirë: për rrahjen e kremit, të bardhat e vezëve, kremin dhe më shumë.

Detajet
Energjia elektrike: 600 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Materiali: Plastikë,Çelik
Ngjyra: Hiri
Numri i shpejtësive: 2
Pesha: 1.1 kg
Thellësia: 55 mm


Produkte të ngjashme