Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300062125
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

37 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ibriku elektrik BLACK+DECKER modeli BXKE2204E është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë. Me një kapacitet prej 1.7 litrash dhe fuqi prej 2200 W, ky ibrik ju mundëson të nxehni ujë shpejt dhe efikasht. Elementi i fshehur i ngrohjes siguron një pastrim të lehtë dhe një performancë të qëndrueshme.

Përveç kësaj, ky model vjen me një bazë që rrotullohet, e cila e bën të lehtë përdorimin nga çdo kënd. Ibriku gjithashtu ka një tregues të nivelit të ujit, që ju lejon të shihni sasinë e ujit pa e hapur kapakun. Kapaku hapet me shtypjen e një butoni, duke e bërë mbushjen e ibrikut të thjeshtë dhe të sigurt.

Me një dizajn të bardhë dhe elegant, ky ibrik do të përshtatet bukur në çdo ambient kuzhine.

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E bardhë