Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300062005
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Cocinare

126 00

Përfshinë TVSH 18%

137,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ibriku Cocinare Gooseneck Leopard është një pajisje elektrike e kuzhinës që ofron një kapacitet të rezervuarit të ujit prej 0.9 litrash. Me një dizajn elegant dhe modern, ky ibrik është i përshtatshëm për përgatitjen e kafesë tuaj të preferuar.

Me një fuqi maksimale prej 1500 W dhe një frekuencë prej 50 Hz, ky ibrik siguron ngrohje të shpejtë dhe efikase. Tensioni i hyrjes është 220 V, e bën atë të përshtatshëm për përdorim në shtëpi ose zyrë. Gjithashtu, dimensionet e tij janë 145 mm në lartësi, 290 mm në gjatësi dhe 145 mm në gjerësi, duke e bërë të lehtë për tu vendosur në çdo hapësirë.

  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.9 L
  • Fuqia maksimale: 1500 W
  • Tensioni i hyrjes: 220 V
  • Frekuenca: 50 Hz
  • Dimensionet: 145x290x145 mm