Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300054385
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Snakebyte

14 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky kontroller për Nintendo Switch është një kontroller me cilësi të lartë i krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave. Me shkopinj analoge dhe një D-pad, do të keni kontroll të saktë mbi lojërat tuaja. Kontrolleri është me kabllo, me gjatësi prej 3m, duke siguruar një lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme


Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Gjatësia e kabllos: 3 m
Ngjyra: E zezë