Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300052318
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Gefu

104 00

Përfshinë TVSH 18%

112,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina për bluar mishin nga marka GEFU, modeli G-19090, është një pajisje e domosdoshme në kuzhinën tuaj. E bërë nga çeliku inox, kjo makinë ofron qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj ndryshkut. Me dimensionet e saj kompakte, lehtë mund të vendoset në çdo kuzhinë pa marrë shumë hapësirë.

Përdorimi i saj është i thjeshtë dhe efikas, duke ju lejuar të blini mishin me lehtësi për përgatitjen e recetave të ndryshme. Ngjyra e çelikut inox i jep asaj një pamje moderne dhe të pastër, e cila përshtatet mirë me dekorin e kuzhinës.

  • Materiali: Çelik inox
  • Dimensionet: Gjatësia 80 mm, Gjerësia 135 mm, Lartësia 135 mm
  • Ngjyra: Çelik inox
  • Marka: GEFU
  • Modeli: G-19090
Detajet
Materiali: Çelik inox
Lartësia: 135 mm