Blej tani

status:

Fshesë me korrent Nilfisk ATTIX 33-01, 1200W, 30L,e kaltër

Numri i produktit: ACN-300038008
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi Nilfisk

698 00

Përfshinë TVSH 18%

745,00 €
Ju kurseni: 47,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nilfisk ATTIX 33-01 është një fshesë me korrent e fuqishme e krijuar për pastrim të thatë dhe të lagësht. Me një kapacitet prej 30 litrash mund të përballojë me lehtësi ngarkesa të mëdha pastrimi. Fshesai funksionon me një fuqi hyrëse prej 1200 W dhe ka një tension të hyrjes AC prej 220-240 V. Me peshë vetëm 14,5 kg, është i lehtë për t'u manovruar. Kjo fshesë me korrent vjen gjithashtu me një veçori aktivizimi të veglave elektrike, duke e lejuar atë të ndizet automatikisht kur lidhet me veglat elektrike.


Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Kapaciteti: 30 L
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme