Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300038006
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

83 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fshesë elektrike portative BLACK+DECKER BHHV320B-QW është një pajisje e fuqishme dhe e lehtë për pastrimin e përditshëm. Me teknologjinë e baterisë Lithium-Ion dhe tensionin prej 12V, kjo fshesë ofron performancë të lartë pastrimi pa nevojën për kabllo.

Kapaciteti i kontejnerit për pluhur është 0.7 litra, dhe falë dizajnit pa qese, boshatisja dhe pastrimi i filtrit janë shumë të thjeshtë. Filtri i larshëm dhe treguesi i kapacitetit të baterisë shtojnë në përdorshmërinë dhe efikasitetin e kësaj fshese.

Përveç kësaj, përfshihet një stacion ngarkimi dhe mundësia për montim në mur, duke e bërë ruajtjen e fshesës shumë praktike.

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Kapaciteti i baterisë: 2 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 5 h
Mbështetja e vendosjes: Montim në mur
Ngjyra: E zezë
Tensioni i baterisë: 12 V