Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300037918
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi MPM

58 00

Përfshinë TVSH 18%

62,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mikseri MPM MMR-22Z është një pajisje e domosdoshme në kuzhinë për të përzierë përbërësit me lehtësi. Ky mikser vjen me dy enë që rrotullohen, duke ofruar një përzierje më efikase dhe të barabartë të përbërësve. Me një fuqi prej 750 W, ky mikser garanton performancë të lartë dhe efikasitet në përdorim.

Kapaciteti i enëve është 3 litra, i cili është ideal për përgatitjen e sasive të mëdha të ushqimit. Mikseri ofron gjithashtu pesë shpejtësi të ndryshme, duke ju mundësuar të zgjidhni shpejtësinë e duhur për llojin e përbërësve që po përdorni.

Ngjyra e bardhë e mikserit e bën atë të përshtatshëm për çdo dizajn të kuzhinës, duke shtuar një prekje moderne në hapësirën tuaj.

Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Ngjyra: E bardhë