Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300034117
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

17 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina për kafe MAESTRO MR-1667-6 është e dizajnuar për të bërë kafe me anë të metodes manuale. Kjo makinë përdor kafe të bluar dhe është e përshtatshme për vendosje mbi sipërfaqe të punës në kuzhinë. Është bërë nga alumini, me ngjyrë të zezë dhe dorezë të zezë, që i jep asaj një pamje elegante dhe të qëndrueshme.

Kjo makinë për kafe ka një volum prej 300 ml, që është e mjaftueshme për të përgatitur rreth 6 filxhanë kafe, duke e bërë atë ideale për përdorim personal ose në grupe të vogla. Është e përshtatshme për përdorim me pllaka elektrike.

  • Lloji i kafes: Kafe e bluar
  • Materiali: Alumini
  • Ngjyrë: E zezë
  • Volumi: 300 ml
  • Përshtatshme për pllaka elektrike
Detajet
Lloji i produktit: Manual
Materiali: Alumin
Ngjyra: E zezë
Vëllimi: 300 ml


Produkte të ngjashme