Blej tani

status:

Ibrik elektrik Maestro MR-066-RED FLOWERS, 1.5 L, 1200 W, i bardhë me lule të kuqe

Numri i produktit: ACN-300030059
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

29 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ibriku elektrik nga Maestro, modeli MR-066-RED FLOWERS, është një shtesë e bukur dhe praktike për çdo kuzhinë. Ky ibrik ka një kapacitet prej 1.5 litrash dhe fuqi prej 1200 vat, i cili mund të vlojë ujin shpejt për çaj, kafe apo për nevoja të tjera. Materiali prej qeramike jo vetëm që i jep një pamje tërheqëse por gjithashtu siguron qëndrueshmëri në përdorim.

Kontrolli me levë e bën atë të lehtë për t'u përdorur, ndërsa dizajni me lule të kuqe mbi sfondin e bardhë e bën atë të veçantë dhe dekorativ në çdo ambient kuzhine. Ky ibrik punon me një burim energjie AC dhe ka një tension hyrës prej 220 - 240 V me frekuencë prej 50 Hz.

  • Kapaciteti i ujit: 1.5 L
  • Fuqia: 1200 W
  • Materiali: Qeramikë
  • Ngjyra: E bardhë me lule të kuqe
  • Lloji i kontrollit: Levë
Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Fikja automatike: Jo
Frekuenca: 50 Hz
Kapaciteti: 1.5 L
Ngjyra: E bardhë,E kuqe


Produkte të ngjashme