Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300030057
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi eldom

29 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vëluesja e ujit është një kazan elektrik e prodhuar nga marka Eldom


  • 2200W
  • Kapaciteti 1.7 L
  • Është prej xhami dhe ka një element ngrohës inox.
  • Përmban një tregues të nivelit të ujit, mbyllje automatike dhe mbrojtje ndaj tharjes për të garantuar sigurinë
  • Ajo gjithashtu ka një bazë rrotulluese 360 gradë, e cila e bën të lehtë përdorimin për njerëzit me dorën e djathtë dhe të majtë.
  • Është i pajisur me një dritë LED që tregon se kur uji nxehet.
Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Fikja automatike: Jo
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L


Produkte të ngjashme