Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Skuter elektrik Razor Power A5, 16 km/h, hiri

Numri i produktit: ACN-300023763
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Razor

210 00

Përfshinë TVSH 18%

231,00 €
Ju kurseni: 21,00 €

9 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Razor Power A5 është një skuter i krijuar për fëmijë dhe adoleshentë. Pesha maksimale e përdoruesit është 54 kg. Korniza dhe timoni, janë prej çeliku të qëndrueshëm dhe aliazh alumini. HS106, do të funksionojë shkëlqyeshëm në sipërfaqet dhe trotuaret e asfaltit. Rrotat, lejojnë një udhëtim të gjatë pa lodhje. Frena e këmbës, ju siguron përdorim të sigurt dhe lejon që skuteri të ndalojë lehtësisht.


Specifikat:


 • Shpejtësia maksimale [km/h]: 16
 • Doreza: lartësi e rregullueshme
 • Përmasat e produktit të montuar: 88,4 cm x 46,2 cm x 104 cm
 • Rrota e përparme: 8” (200 mm)
 • Pesha mbajtëse [max]: 80 kg
 • Pesha e produktit [kg]: 7.16 kg
 • Mosha e rekomanduar: 8+
 • E palosshme: Po
 • Fuqia e motorit [W]: 150
 • Korniza: alumin
 • Pesha [kg]: 7.16 
Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme