Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300023664
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi HORNIT

50 00

Përfshinë TVSH 18%

54,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

-Helmeta për fëmijë është esenciale për kujdesin dhe mbrojtjen nga aksidentet e rastësishme për fëmijë. Helmeta përmban një sistem përshtatjeje të rregullueshme, vrima ajrimi për të mbajtur kokën të freskët. Ajo gjithashtu është bërë nga materiale të qëndrueshme dhe është projektuar për të përmbushur standardet e sigurisë për sigurinë e helmetave të biçikletave

Detajet
Materiali: Polikarbonat
Ngjyra: E kaltër
Madhësia: M


Produkte të ngjashme