Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300022705
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi intel

382 00

Përfshinë TVSH 8%

427,00 €
Ju kurseni: 45,00 €

11 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Njihuni me procesorët desktop të gjeneratës së 13-të Intel Core, të krijuar për lojëra të gjeneratës së ardhshme.


  • Lojëra pa kompromis dhe shumë detyra mundësohet nga arkitektura hibride dhe më efikase e procesorit të zhbllokuar Intel Core i7-13700KF.
  • Duke përdorur dy lloje bërthamash: 8 me performancë të lartë (Performance Core) dhe 8 kursim energjie (Bërthama efikas)
  • E destinuar për PC,Gaming
Detajet
Memoria e brendshme: 128 GB
Paisje për: Kompjuter
Seria e procesorit: Intel Core i7


Produkte të ngjashme

72h
72h

125 00
150,00 €
-17%
72h

695 00
764,50 €
-9%
72h

361 00
404,00 €
-11%
72h

288 00
322,00 €
-11%
72h

314 00
389,00 €
-19%