Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3, 15.6", Intel core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

Numri i produktit: ACN-300017403
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,078 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Lenovo ju prezanton laptopin IdeaPad Gaming 3, për gjithë adhuruesit e video-lojërave. Baza kryesore e laptopit është e fuqizuar nga procesori Intel me teknologjinë më të fundit Intel i7 11370H. Laptopi po ashtu është i pajisur me kapacitet 16 GB RAM, dhe në të njëjtën laptopi posedon 512GB SSD, për të ju ofruar shpejtësi të përdorimit të laptopit në përditshmëri edhe në video lojëra. Po ashtu laptopi vjen me kartë grafike NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Të gjitha këto duke bërë laptopin ideal për të një punë më produktive.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Frekuenca e procesorit: 3.3 GHz
Frekuenca maksimale: 120 Hz
Fuqia e altoparlantit: 2 W
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kapaciteti i baterisë: 45 Wh
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics,Nvidia Geforce RTX 3050 Ti
Lloji SSD: M.2 NVMe SSD
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i memories: DDR4-SDRAM
Lloji i panelit: IPS
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 15.6"
Mbrojtja e fjalëkalimit: Po
Memoria e brendshme: 16 GB
Memoria e kartelës grafike: 4 GB
Modeli i procesorit: 11370H
Ndriçimi i ekranit: 250 cd/m²
Ndërfaqja e diskut: PCI Express
Ngjyra: E zezë
Numri i daljeve USB: 2
Numri i porteve: 2
Numri i porteve Ethernet: 1
Pesha: 2.25 kg
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Seria e procesorit: Intel Core i7
Shpejtësia e RAM-it: 3200 MHz
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Wi-Fi 6


Produkte të ngjashme