Blej tani

status:

Laptop Lenovo IdeaPad 3 15IAU7,15.6",8GB Ram, 256GB, Intelcore i3, hiri

Numri i produktit: ACN-300017336
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

445 00

Përfshinë TVSH 8%

522,00 €
Ju kurseni: 77,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Llaptopi Lenovo Intel Core i3 1.20 GHz funksionon me zgjuarsi dhe reagon mirë për t'ju lejuar të përdorni me shpejtësi aplikacione të shumta


  • Memoria 8 GB është gati për të ekzekutuar programe të fuqishme me performancë efikase
  • Ekrani 15,6" me rezolucion 1920 x 1080 shfaq filma, lojëra dhe foto me qartësi mbresëlënëse
  • Kapaciteti total i SSD-së prej 256 GB i mban programet tuaja në funksionim aktiv ndërsa kompjuteri juaj rifillon pezullimin brenda sekondave
  • Procesor IntelCore i3 me 6 bërthama


Koha e funksionimit të baterisë 10 orë ju ndihmon të qëndroni pa tela dhe të punoni më gjatë pa ndërprerje

Detajet
Ekran me prekje: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kapaciteti i baterisë: 38 Wh
Kapaciteti i memories: 512 GB
Kartela grafike: Intel UHD Graphics
Lloji SSD: M.2 NVMe SSD
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i kartës së memories: SDXC
Lloji i memories: DDR4-SDRAM
Lloji i panelit: IPS
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 15.6"
Mbrojtja e fjalëkalimit: Po
Memoria e brendshme: 8 GB
Modeli i procesorit: 1215U
Ndriçimi i ekranit: 300 cd/m²
Ndërfaqja e diskut: PCI Express
Ngjyra: Hiri
Numri i daljeve USB: 2
Numri i porteve: 2
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Seria e procesorit: Intel Core i3
Shpejtësia e RAM-it: 3200 MHz
Sistemi operativ: Windows 11 Home
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: 802.11 ax,Wi-Fi 6
Lartësia: 19.9 mm


Produkte të ngjashme