Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Lodra lundruese, Lego Duplo 10965

Numri i produktit: ACN-300015312
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

21 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Lodra lundruese, Lego Duplo 10965


Argëtim gjatë banjës për adhuruesit e kafshëve të vogla.


  • Fëmijët e vegjël ndërtojnë dhe mësojnë ndërsa derdhin dhe spërkasin, me 3 kafshë në unaza lundruese, një kovë dhe një re që bie shi.

Ky grup prej 14 pjesësh përmban një hipopotam, rosë dhe ari polar që mund të ndërtohet për të frymëzuar lojën praktike dhe imagjinative në vaskë.

Detajet
Mosha: 1+ vjet
Thellësia: 110 mm
Lartësia: 110mm,1110 mm


Produkte të ngjashme