Blej tani

status:

Timon Tracer Rayder 4 në 1 për PC, PS4, PS3, Xbonx One, i zi

Numri i produktit: ACN-300011393
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tracer

62 00

Përfshinë TVSH 18%

68,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Merrni kënaqësinë maksimale me timonin Tracer Rayder 4in1 i cili është i vetmi aksesor që thjesht duhet të keni! Zbuloni timonin e mrekullueshëm të krijuar posaçërisht për gara - një timon i nivelit të lartë për një përvojë të mrekullueshme drejtimi. Rrota drejtuese Tracer Rayder i përket linjës popullore Gamezone, e krijuar posaçërisht për lojtarët që vlerësojnë kombinimin e cilësisë më të lartë të punimit dhe veçorive të avancuara të pajisjeve të lojës.

Detajet
Gjatësia: 1.8 m
Gjatësia e kabllos: 1.8 m
Konzolat e mbeshtetura: PlayStation 3
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme