Blej tani

status:

Kontroller Gaming Esperanza EGG108G për PC, Playstation 3, i zi/ i gjelbër

Numri i produktit: ACN-300011389
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

13 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kontroller Esperanza EGG108G wireless i përshtatshëm për PC, Playstation 3 është një aksesor universal I cili ju lejon që të kontrollin pajisjen tuaj mjaft lehtë. Ai mund të lidhet përmes një Usb dhe mund të luani nga largësia pa pasur shqetësimin e lidhjes me kabllo në pajisjen tuaj.

Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Interface i pajisjes: USB 2.0
Konzolat e mbeshtetura: PlayStation 3
Lloji: Box
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E gjelbër


Produkte të ngjashme