Blej tani

status:

Gërshërë për kujdesin e kafshëve TRIXIE 2373, 80mm, të zeza/hiri

Numri i produktit: ACN-300010293
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

4 00

Përfshinë TVSH 18%

6,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

33 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

E bërë prej çeliku special, me mprehtësi maksimale. Me formë gjeometrike perfekte për të mos dëmtuar thonjtë e kafshës gjatë prerjes. Me doreza mbështetëse për më shumë rehati dhe saktësi të lartë pune. Ideale për kafshë të vogla dhe të mesme si, shpendë, labirint, qen të vegjël dhe të mesëm, etj.

Detajet
Materiali: Çelik
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme