Blej tani

status:

Litar kontrrollues për qen Flexi, 8m

Numri i produktit: ACN-300009938
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Flexi

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Litar për kafshë shëtpiake që tërhiqet është një lloj zinxhiri që u lejon pronarëve të kafshëve shtëpiake të kontrollojnë gjatësinë e zinxhirit që ka qeni i tyre. 


  • Telat janë bërë nga materiali i fortë dhe i qëndrueshëm dhe vijnë në një gamë gjatësish për t'iu përshtatur llojeve të ndryshme të qenve.
  • Disa priza të anulueshme vijnë gjithashtu me veçori të tilla si elektrik dore të integruar, kapëse beli dhe shirit reflektues për më shumë siguri.


Litarët e tërheqshëm për qen janë një zgjidhje e përshtatshme dhe fleksibël për pronarët e kafshëve shtëpiake që duan t'u japin qenve të tyre më shumë liri duke ruajtur ende kontrollin.

Detajet
E përshtatshme për: Qen
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme