Blej tani

status:

Peshore për foshnje Esperanza EBS019, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300007546
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

25 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

29 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Peshore per foshnje Esperanza Bebe

Peshore moderne, elektronike EBS019 u krijua për fëmijët më të vegjël dhe prindërit e tyre që kujdesen për shëndetin dhe lumturinë e fëmijëve të tyre. Peshorja për foshnjat do t'ju lejojë të kontrolloni çdo ditë nëse fëmija juaj i dashur po rritet dhe të mbikëqyrni zhvillimin e duhur të tij. Ekrani i madh me kristal të lëngshëm do ta bëjë më të lehtë leximin e indikacioneve.


Forma ergonomike e peshores Bebe EBS019 do të sigurojë rehati për fëmijën dhe do të garantojë sigurinë e tij gjatë peshimit. Një avantazh shumë tërheqës i kësaj pajisjeje është funksioni "2in1". Kjo mundësi e punës në dy mënyra ju lejon të përdorni peshoren jo vetëm për peshimin e foshnjave (deri në 20 kg), por edhe për fëmijët dhe madje edhe të rriturit (deri në 100 kg). E bërë nga xhami i kalitur, garanton sigurinë e përdorimit dhe sensorët e integruar do të informojnë për mbingarkesat e mundshme. Peshorja Bebe mund ta shoqërojë fëmijën tuaj gjatë gjithë zhvillimit të tij dhe mund të jetë gjithashtu e dobishme për anëtarët e tjerë të familjes.

Detajet
Copë: 1
Fikja automatike: Jo
Forma: Drejtkëndësh
Gjerësia: 330 mm
Lloji: Box
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i kontrollit: Me prekje
Materiali: Xham i temperuar
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 2.2 kg
Teknologjia e ekranit: LCD
Thellësia: 75 mm

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (2)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

May 1, 2024 10:46

Kaltrina

*

*

April 24, 2024 11:03

Diellza

*

*

Produkte të ngjashme