Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003849
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

73 00

Përfshinë TVSH 18%

78,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

6 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shijojeni bukën tuaj ashtu siç ju pëlqen më së miri. Tosti me dy feta ZWILLING me cilësi të lartë ofron jo vetëm një dizajn të shkëlqyeshëm, por edhe shkallën e përsosur dhe të dëshiruar të skuqjes së bukës. Shkurton automatikisht procesin e pjekjes për të arritur ngjyrën perfekte të bukës. Katër elementët e veçantë të ngrohjes të kësaj pajisjeje 1000 vat e nxijnë atë në mënyrë të barabartë nga të dyja anët. Rezultati? Krokante nga jashtë, por ende krejtësisht i butë nga brenda.


Falë funksionit special Soft-Lift, fetat ngrihen ngadalë, gjë që ju lejon të kapni edhe copa të vogla buke. Nuk ka mundësi të digjet - pasi të ketë kaluar koha e caktuar, pajisja fiket automatikisht. Përveç kësaj, një buton i përshtatshëm ndalimi ju lejon të ndaloni së pjekuri në çdo kohë dhe sirtari i tërhequr mbledh thërrimet dhe zbrazet lehtë.


Përveç shtatë programeve të skuqjes, thekësja ZWILLING Enfinigy ka tre programe automatike. Funksioni i ngrohjes ju lejon të ngrohni tostin e ftohur, funksioni i shkrirjes ju lejon të theksoni drejtpërdrejt bukën e ngrirë dhe funksioni i bagel-it i bën fetat këndshëm krokante nga jashtë dhe të buta nga brenda.

Detajet
Energjia elektrike: 1000 W
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E zezë
Lartësia: 168 mm


Produkte të ngjashme