Blej tani

status:

Gota për kafe Zwilling, 2 copë, 200 ml

Numri i produktit: ACN-300003613
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

22 30

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 5,70 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gota kafeje ZWILLING Sorrento

Seti i kafesë ZWILLING Sorrento përfshin dy gota 200 ml të punuar me dorë. Muret e dyfishta mbrojnë duart tuaja nga djegiet, duke ruajtur temperaturën e pijeve për një kohë shumë të gjatë. Xhami borosilikat nga i cili janë bërë gotat është jashtëzakonisht rezistent ndaj çarjeve dhe gërvishtjeve, dhe në të njëjtën kohë është jashtëzakonisht i lehtë.

Detajet
Ngjyra: E bardhë,Transparent
Sasia në paketë: Nga 2
Vëllimi: 200 ml
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme