Blej tani

status:

Tharëse për flokë Blaupunkt HDD301RO, 1200W, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300003544
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

19 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shumica e grave nuk mund ta imagjinojnë jetën pa tharëse flokësh. Tharja ose stilimi i përditshëm i flokëve do të thotë që kërkesat e përdoruesve për këto pajisje janë vazhdimisht në rritje. Ajo që ka rëndësi është pesha, fuqia, funksionet dhe këshillat e përfshira në set, si dhe pamja e tyre. Modeli HDD301RO është projektuar për të tharë shpejt flokët tuaj ndërsa kujdeseni për to. Ngjyrat elegante, të bardha dhe rozë do të tërheqin çdo përdorues, dhe doreza e palosshme dhe dimensionet e vogla do të tërheqin gjithashtu ata që pëlqejnë udhëtimet e shpeshta.


Për hir të flokëve të shëndetshëm

Funksioni i rrjedhjes së ajrit të nxehtë dhe të ftohtë do të ndihmojë në kujdesin për gjendjen e flokëve. Një fluks ajri më i ngrohtë do të jetë i dobishëm sa herë që dëshironi t'i thani ato shpejt dhe në mënyrë efektive. Fundi i tharjes me një rrymë ajri të ftohtë do ta bëjë modelin tonë të flokëve të lëmuar, me shkëlqim dhe të fiksuar më mirë. Ajo gjithashtu ka një efekt pozitiv në strukturën e flokëve. Funksioni i kontrollit të temperaturës me tre faza sigurisht që do të vlerësohet nga gratë, flokët e të cilëve janë të dëmtuar dhe të thatë. Ju lejon të zgjidhni temperaturën në mënyrë që t'i stiloni flokët tuaj në mënyrë të sigurt pa frikë se mos i dëmtoni flokët. Fuqia prej 1200 W ju lejon të thani flokët tuaj shpejt.

Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Ngjyra: E bardhë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme