Blej tani

status:

Set me 3 kuti plastike për ushqim Zwilling Fresh & Save, plastikë, transparente/të bardha

Numri i produktit: ACN-300003057
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

45 00

Përfshinë TVSH 18%

49,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Set me 3 kuti plastike Zwilling Fresh & Save

 • Funksioni i vakumit: pjatat e ruajtura qëndrojnë të freskëta pesë herë më gjatë,
 • Kursimi i hapësirës, dhe komoditeti i ruajtjes së produkteve të freskëta dhe ushqimeve të gatshme,
 • Mundësia e larjes në enëlarëse dhe ngrohja në furrë apo mikrovalë,
 • Një grup kutish në tre madhësi: S, M dhe L,
 • Rezistent ndaj temperaturave të larta (deri në 180°C),
 • Bërë nga plastika e cilësisë më të lartë pa BPA,
 • Kapakë me një teknologji inovative të mbylljes së dyfishtë,
 • Lehtë për t'u përdorur falë një valvule inovative,
 • Mundësia për të kombinuar ushqimin e ruajtur me aplikacionin falas Zwilling Culinary World për të gjurmuar freskinë e produkteve.


Dimensionet e kutive:

 • Madhësia S
 • Kapaciteti: 0.4 l
 • Përmasat: 15.5 x 8.5 x 7 cm
 • Pesha: 0.19 kg


 • Madhësia M
 • Kapaciteti: 0.9 L
 • Përmasat: 18.2 x 11.2 x 9.8 cm
 • Pesha: 0.32 kg


 • Madhësia L
 • Kapaciteti: 2 L
 • Përmasat: 21.4 x 14.4 x 12.8 cm
 • Pesha: 0.5 kg
Detajet
Lloji: Box
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë,Transparent


Produkte të ngjashme