Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003049
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

37 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

- Enë qelqi është enë e bërë nga qelqi, një material transparent. Ato përdoren për një sërë qëllimesh, duke përfshirë ruajtjen e ushqimit, pijeve dhe sendeve të tjera shtëpiake. 

Detajet
Lloji: Box
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë,Transparent


Produkte të ngjashme