Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002765
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

12 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tosteri Esperanza ka pllaka ngrohëse të veshura jo ngjitëse dhe pastrohet lehtë edhe me një peshqir letre. Falë ngrohjes së shpejtë, ju lejon të përgatisni sanduiçin tuaj të ëndrrave në vetëm pak minuta.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 1000 W
Ngjyra: E zezë
Pesha: 1.2 kg
Thellësia: 75 mm


Produkte të ngjashme