Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002739
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

24 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

8 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore, për toste të thekura mirë dhe për waffle. Tosteri Esperanza EKT005 është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë. Falë mundësisë së ruajtjes vertikale, pajisja nuk zë shumë hapësirë.Ka nje fuqi prej 700 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 700 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ngjyra: Hiri
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme