Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002722
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

24 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

8 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore. Tosteri Esperanza EKT006K është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë. Falë mundësisë së ruajtjes vertikale, pajisja nuk zë shumë hapësirë.Ka nje fuqi prej 700 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 700 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme