Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002717
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

19 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tosteri Titanum Panini TKT004W lehtë i përdorueshëm për përgatitjen e sanduiçëve. Mund të pastrohet lehtësisht edhe me një palomë. Falë ngrohjes së shpejtë, ju lejon të përgatisni sanduiçin tuaj të ëndrrave në vetëm pak minuta. Tosteri mbrohet nga mbinxehja dhe rregullon automatikisht temperaturën. Ka këmbë që nuk rrëshqasin dhe siguresë termike. I bërë me mveshje jo ngjitëse të pllakave ngrohëse. Ngjyra e tosterit është e bardhë. Fuqia e tij është 700 W.

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme