Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002711
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Clatronic

33 00

Përfshinë TVSH 18%

37,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore. Tosteri Clatronic është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë.

Ka nje fuqi prej 800 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.


  • Ngjyra: E zezë
  • Kapaciteti: Përgatit deri në 2 sanduiçe në një kohë
  • Funksioni i mbajtjes së nxehtë: Po
  • Materiali: Çelik inox

Clatronic ST/WA 3670, përgatitë sanduiçe dhe toste të shijshme shumë shpejtë.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 800 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: Argjend,Hiri
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme