Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002705
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

13 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

7 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore. Tosteri Esperanza është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë.

Ka nje fuqi prej 1000 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 1000 W
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme