Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Fshesë elektrike e dorës Black & Decker, 20W

Numri i produktit: ACN-300002492
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

73 00

Përfshinë TVSH 18%

80,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

9 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Black & Decker Dustbuster është një fshesë me korrent, e krijuar për pastrime të shpejta nëpër shtëpi. Versioni Black & Red pa çanta është një model specifik i linjës Dustbuster. Është i njohur për peshën e tij të lehtë, dizajnin kompakt dhe thithjen e fuqishme. Është gjithashtu pa qese, që do të thotë se papastërtitë dhe mbeturinat mblidhen në një tas dhe filtër të lëvizshëm e të larë, në vend të një qese të disponueshme.

  • E përshtatshme për përdorim
  • Fuqi të madhe të thithjes
  • Karikim i lehtë në këmbë.
  • Dizajn ergonomik

Dustbuster zakonisht vjen me bashkëngjitje për pastrimin e hapësirave të ngushta, të tilla si çarjet, dhe mund të përdoret për pastrimin e qimeve të kafshëve shtëpiake dhe rrëmujëve të tjera të vogla. Është një opsion i përballueshëm dhe i përshtatshëm për pastrime të shpejta nëpër shtëpi.

Detajet
Copë: 1
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Kohëzgjatja e karikimit: 4 h
Ngjyra: E zezë
Numri i shpejtësive: 2
Pesha: 1.1 kg
Tensioni i baterisë: 12 V